Firmast

Nordic Consult logoNordic Consult on äriühinguteenuste butiik. Me pakume klientidele personaalset lähenemist ja täielikku pühendumist.

Lubame, et kasutame alati parimaid lahendusi ja ei kuluta Teie raha tehnilisele tööle kui on olemas automatiseeritud lahendus.

Nordic Consult omab usaldusfondide ja äriühingute teenuse tegevusluba nr FIU000162

Nordic Consult ajalugu

13.02.1997 kanti Äriregistrisse esimene meie poolt kliendile teenusena asutatud ettevõte – see ettevõte tegutseb tänaseni ja seda päeva võib pidada meie tegevuse alguseks. Tänaseks oleme ettevõtte registreerimisel aidanud tuhandeid ettevõtjaid.

1998 värbasime esimesele kliendile töötajaid – Eesti Töö- ja Koolituskeskuse kaubamärgi all.

2003 alustasime raamatupidamisteenuste osutamisega.

2007 loobusime valmisfirmade müügist kuna loodi E-Äriregister ja igaüks kes natuke vaeva nägi sai ise oma firma registreerimisega hakkama. Päris elus see muidugi nii lihtne ei olnud ja tänaseni vajatakse mõnikord abi firma asutamisel ja ostetakse valmisfirmasid.

2012 müüsime raamatupidamisfirma kuna riik arendas keskkonda E-arveldaja ja tekkis lootus, et luuakse lahendus kus ettevõtja saab lihtsasti ise oma raamatupidamist teha.

2016 hakkasime pakkuma ettevõtte haldusteenust ja selle osana ka raamatupidamist kuna selgus, et riigi pakutav E-arveldaja ei rahuldanud nõudlikuma kasutaja vajadusi ja ka loodav E-maksuamet ei ole mõeldud raamatupidamise/majandusarvestuse jaoks.

Nordic Consult meeskonna nimel

Margus Laar
Margus Laar

 

 

 

 

 

Postitused