Ettevõtte käivitamine

Ettevõtte käivitamine on lihtne kui ei pea ise jalgratast leiutama.

SINA – oled unikaalne. Sa peidad endas erilisi oskusi ja ideid kuid ei puutu igapäevaselt kokku ettevõtte käivitamisega.

ettevõtte käivitamine

  • Sul on idee teha midagi päris oma ja ettevõtte asutatud
  • Sa oled pisut ebakindel, et kuidas kõik laabub ja kas kõik õnnestub
  • Sa tahad teha midagi kõige paremini ja olla eriline
  • Sa ei tegele igapäevaselt ettevõtete käivitamisega

MEIE – oleme asutanud klientidele tuhandeid ettevõtteid ja aidanud käivitada neist sadu. Me aitame ka Sind.

  • Me seame sisse Sinu raamatupidamise ja Sa saad ise otsustada, kas teed igakuise raamatupidamise ise või lased kellelgi teha
  • Me teeme Sinuga koos kodulehe, mis tuleb otsingust välja ja toob Sulle kliente ja Sa oskad lehte ise muuta ja täiendada
  • Me sätime paika Sinu firma juhtimissüsteemi (e-post, failihaldus jms) ja kõik oluline on sul alati käepärast nii telefonis, tahvlis kui arvutis
  • Me leiame parima viisi kuidas Sinu klientideni jõuda
  • Me anname nõu ja julgustame

Tulemuseks on see, et Sa oled ühe päevaga valmis oma idee ellu viimisele keskenduma. Su e-kirjad liiguvad, Su koduleht on üleval, Sa saad pakkumisi koostada ja arveid väljastada. 

Miks kasutada meie teenuseid?

KIIRE – Sa oled paari päevaga valmis tegutsema ja kõik esmased tegevused on tehtud ilma suurema energiakuluta. Ettevõtte asutamise käigus on palju ühekordseid tegevusi mida pole mõtet endale selgeks teha.

SOODNE – Kodulehe valmistamine + sisu loomine + otsingumootorile optimeerimine + raamatupidamise korraldamine + kontoritarkvara häälestamine + konsultatsioonid = ca 2000 eurot. Meie pakkumised algavad 390 eurost

KVALITEETNE – Tellides kõik teenused ühest kohast toetab iga lüli tervikut ning arvestab Sinu ettevõtte eesmärkidega. Kogemused aastast 1997.

Palju maksab?

Teenuse hind sõltub konkreetsest projektist ja sellest mida Sa täpselt vajad, kui palju on erinevaid tooteid/teenuseid mida pakud, kes on potentsiaalsed kliendid ja kui palju Sa oled ise valmis kaasa lööma.

Stardipakett (1-2 osanikku, 2-3 tootegruppi/teenust) hind alates 390 eurot lisandub käibemaks ja seonduvad kulud (nt riigilõiv, domeeni registreerimise tasu vms). Hind sisaldab, kodulehte, FB lehte, raamatupidamise sisseseadmist, e-posti ja kontoritarkvara seadistamist, konsultatsioone.

NB! Kõiki teenuseid saab osta ka eraldi.

Loe kuidas läks ühel alustaval ettevõtjal, kes kasutas meie abi